Uludag OSGB

Çalışanlarımızın Sağlığı, Bizim İçin Her Şeyden Önce Geliyor.
+90 (224) 512 00 90

info@uludagosgb.com.tr

Pzt - Cm 08:00 - 18:00

Cumartesi - Pazar Kapalı

Dr. Ziya Kaya Mah. Ilıca Cad.

No:85/A Gemlik / BURSA

ADIM ADIM

İŞLEYİŞ

Bu adımlar, iş yerinizin özel ihtiyaçlarına yönelik olarak özelleştirilmiş bir iş sağlığı ve güvenliği programı oluşturmak üzere nasıl çalıştığımızı özetler.

İhtiyaç Analizi:

İlk adımda, işletmenizin özel ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak için detaylı bir ihtiyaç analizi yapıyoruz. Sizinle işbirliği içinde çalışarak, iş yeri özelliklerinizi, sektör gereksinimlerinizi ve çalışanlarınızın sağlık ve güvenlik konularındaki ihtiyaçlarını belirliyoruz.

Özelleştirilmiş Çözüm Tasarımı:

İhtiyaçlarınıza dayalı olarak, özelleştirilmiş bir çözüm tasarlıyoruz. İş yerinizin büyüklüğüne, faaliyet alanına ve çalışan profilinize uygun olarak, iş sağlığı ve güvenliği programınızı kurguluyoruz. Eğitim, danışmanlık, personel temini ve diğer hizmetleri içeren bütünlüklü bir çözüm sunuyoruz.

Uygulama ve İzleme:

Tasarladığımız çözümü uygulamaya geçirirken, süreçleri yakından takip ediyoruz. Eğitimlerin etkili bir şekilde verilmesini sağlıyor, iş yeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanları aracılığıyla sürekli destek sunuyoruz. Ayrıca, yasal düzenlemelere uyumu güvence altına almak ve sürekli iyileştirmeler yapmak adına düzenli izleme ve değerlendirme süreçlerini başlatıyoruz.