Uludag OSGB

Çalışanlarımızın Sağlığı, Bizim İçin Her Şeyden Önce Geliyor.
+90 (224) 512 00 90

info@uludagosgb.com.tr

Pzt - Cm 08:00 - 18:00

Cumartesi - Pazar Kapalı

Dr. Ziya Kaya Mah. Ilıca Cad.

No:85/A Gemlik / BURSA

Deneyim ve Uzmanlık

Çalışmalarımız, iş sağlığı ve güvenliği konusunda sahip olduğumuz derin bilgi ve deneyime dayanmaktadır.

Kişiye Özel Çözümler

Her bir müşterimiz için özelleştirilmiş hizmetlerimizle iş güvenliği süreçlerini optimize ediyor, yasal düzenlemelere tam uyum sağlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti, şirketimizin temel değerlerinden biridir ve bu değere dayanarak uzun vadeli iş ilişkileri kuruyoruz.

HAKKIMIZDA

Bölgemizin en iyi OGSB şirketiyiz.

“ULUDAĞ MEDİKAL ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ DANIŞMANLIK EĞİTİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.”.

2013 yılında 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun yürürlüğe girmesiyle beraber işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi amacıyla hizmet alınması zorunlu kılınan İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli hizmetleriyle beraber gerekli tüm iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin yurtiçinde faaliyet gösteren işletmelere sunulması amacıyla kurulmuştur.

Sunduğu hizmeti sürekli geliştirmek amacıyla yola çıkan Uludağ OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri; İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri, Diğer Sağlık Personelleri ile Bursa ve civar illerinde faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlara en hızlı, en profesyonel ve en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

Kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan profesyonel hizmet anlayışımız, portföyümüzün günden güne büyümesini sağlamıştır. Kurucularının ve personellerinin sektörde 10 yıldan fazladır sunduğu hizmetler ile Uludağ OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri, kısa sürede içerisinde Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri arasında en başarılı OSGB unvanını elde etmeyi başarmıştır. Bu bağlamda tüm paydaşlarımıza ve bize inanan tüm firmalara teşekkürü borç biliyoruz.

Uludağ OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetimi

Vizyonumuz

Ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan yeni istihdam alanları oluşturan firmalarımızın kaynaklarının verimli kullanılmasını sağlamak, ergonomik çalışma koşullarının sağlanarak üretimde artışlarının ve kazançlarının artırılmasını sağlamak, işgücü, zaman ve maddi kayıplarına engel olmak, tasarruflu ve çevreye duyarlı çalışmalarına yardımcı olmak, iş sağlığı ve güvenliği alanında onlara en iyi çözüm ortağı olmak,

Hizmet verdiğimiz firmalarımız için emek veren, alın teri döken değerli çalışan nüfusumuzu ise olası İş kazalarına ve meslek hastalıklarına karşı eğitmek, korumak, periyodik muayenelerini ve sağlık taramalarını yaparak erken tanı ve tedavi imkanını sağlamak, kalıcı sakatlıklarını ve kayıplarını önlemek, sağlıklı, mutlu bireyler olarak yaşamalarını ve kazanmalarını sağlamak, Sağlıklı çalışan, üreten bir toplumla ülkemizin gücüne güç katmaktır.

Misyonumuz

Uludağ Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi,

Mesleki etik değerlere saygılı, içinde bulunduğu sektörün bütün sorumluluklarını bilen ve taşıyan, faaliyette bulunduğu her bölgede iş sağlığı ve güvenliği alanında sektörün lideri olmayı hedefleyen, uzman personel kadrosunu sürekli geliştiren, çoğaltan ve eğiten, nitelikli uzmanların çalışmayı hedefledikleri kurumsal bir yapıdır.

Değerlerimiz

Şirketimizin değerleri, temel inançlarımızı ve iş yapış prensiplerimizi yansıtmaktadır. Müşteri memnuniyeti, insana saygı, sorumluluk ve güvenilirlik, inovasyon ve sürekli gelişim, ekip çalışması ve çevresel duyarlılık, iş kültürümüzün temel taşlarıdır. Müşterilerimize değer katmak, çalışanlarımıza saygı göstermek, sorumluluk bilinciyle hareket etmek ve sürekli olarak iyileşmek, şirketimizin varoluş nedenini oluşturur. Güvenilir ve adil bir iş ortamı yaratmak için çaba sarf eder, işbirliği ve iletişimi ön planda tutarız. Doğaya ve çevreye karşı duyarlılığımızı koruyarak sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk alırız.

ÇSGB YETKİ BELGEMİZ